APIE MUS

MŪSŲ MISIJA

Siekiame pagerinti žmonių sveikatą bei padaryti juos laimingesnius, šviesdami visuomenę ir siūlydami rinkai sveikus, maistingus bei skanius ekologiškus gėrimus.

MŪSŲ FILOSIFIJA

“B – good”. Paprasta filosofija formuoja mūsų visą verslą ir kalba apie pagrindines vertybes, kuriomis remiamės – tai sveikata, gyvybingumas,
sąžiningumas, skaidrumas ir pasirinkimas.

Mes pasirenkame “B – good” tam, kad darytume gerą. B- Tea skatina kurti gerai informuotą ir sveiką bendruomenę.

Ir tai prasideda nuo mūsų klientų. Norime kviesti į sveikesnį gyvenimo būdą, šviesti mūsų augančią bendruomenę apie gerus ir sveikus pasirinkimus.

Pradėję „B-Tea“, mes panaudojome savo prekės ženklą, kad padidintume informuotumą apie sveikatos problemas, remtume tvarią ekologinę ūkininkavimo praktiką ir užtikrintume, kad mūsų klientai gautų geriausios kokybės gėrimus!

ISTORIJA

Per pastaruosius 20 metų gamindami Kombučią mes sukaupėme daug patirties.
Technologų bei mitybos specialistų komanda buvo surinkta tam, kad pagamintų sveiką aukščiausios kokybės gėrimą ir būtent todėl buvo pasirinktas šimtmečių senumo Kombučios virimo metodas. Nuoširdus ilgų metų komandinio darbo rezultatas šiandien leidžia mums didžiuotis ir gaminti vieną geriausių Kombučių pasaulyje!

Visi mūsų produktai yra profesionaliai paruošti pagal aukščiausius higienos standartus bei sertifikuoti. Mūsų prioritetas yra užtikrinti, kad vartotojai gautų maksimalią naudą.

Mūsų kombučia yra 100% ekologiška, gausi maistinių medžiagų bei unikali probiotikais ir vitaminais. 

B- Tea Kombucha turi tik 2 gramus cukraus ir yra mažai koloringa bei pagaminta be jokių konservantų ar dirbtinių medžiagų.

Puikus ir sveikas gėrimas, kuris ne tik gaivina, bet ir prisideda prie jūsų sveikatos gerinimo.

Bažnyčios g. 19, Nemenčinė,
LT-15172 Vilniaus r., Lietuva
info@b-tea.lt

Close Menu